WarCraft Strategies - http://WARCRAFT.bonusweb.cz

   

 

 

WarCraft 3: Frozen Throne

 

 

 

 

Recenze

Popis hry

ekou předností hry Warcraft III: Reign of Chaos byl vynikající epický příběh. Tak by to mělo být i v datadisku. Když jste dohráli kampaň Reign of Chaos, tak víte, že v kampani za lidi a nemrtvé se princ Arthas změní z paladina na nemrtvého. Jako v kampani za Noční Elfy Demon Hunter Illidian, tak i Arthas čekají na naplnění svého osudu právě v tomto datadisku. Oba dva se totiž potřebují dostat k ledovci Ledové koruny, aby se mohli střetnout se svým úhlavním nepřítelem lichem Ner'zhulem.

 datadisku Frozen Throne si nejprve zahrajete za rasu Elfů poté Lidí a nakonec za Nemrtvé. Nemyslete si teda že tu chybí Orkové. Pro ty si autoři připravili osobitou kampaň. V FT můžete s radostí očekávat 3 nové jednotky pro každou rasu, a mezi nimi i čtyři nové hrdiny. Za Elfy je to Warden Maiev, za Lidi Blood Mage, Nemrtví získali Crypt Lorda a Orky podpoří znalec jazyka voodoo Shadow Hunter. Dočkáte se i nových neutrálních hrdinů a to Dark Ranger, Naga Sea Witch a Panderan Brewmaster, kterí se budou dát najímat v nové, přidané budově kantýně. Opět, jako i v RoCh (Reign of Chaos), je velmi precizně dodržená vyváženost všech ras. Přidáním nových jednotek ale i hrdinů se ještě víc prohloubila možnost kombinovat způsoby hry. Z uvedených jednotek vzpomenu jen jeden příklad. Takzvaný Mountain Giant za rasu Elfů, který by měl převážně sloužit jako krycí jednotka spotřebuje 10 jednotek jídla. Je to dost a proto si z něho nebudete určitě stavět obrovské armády. Jako sem už vzpomenul novou neutrální budovu Kantýnu, tak dále objevíte v FT i loděnici a tržiště. V loděnici si budete moct vyrábět lodě, které budou sloužit více méně na transport jednotek.V tržišti se budou dát koupit všechny předměty které budou na dané mapě k dispozici.

ejdůležitějšími stavbami v FT budou čtyři obchody. Teda každá rasa získá jeden. Obchod se bude dát vybudovat hned na začátku hry, a budete v něm moci zakoupit například úctyhodné množství předmětů. Autoři zatím neprozradili všechny předměty které se budou moct v obchodě dát zakoupit, ale tak například Elfové si budou moci koupit Měsíční kámen, který na krátkou dobu dokáže změnit den v noc a oni potom můžou bez problémů využít svoje noční schopnosti. V FT se dočkáte i nového editoru v kterém najdete velmi hodně nových funkcí. Například možnost implementovat do dané mapy vlastní dabing, používat nové typy krajiny a hodně dalších zlepšení. Na Battle.netu potom najdete nové módy, nové mapy a hlavně kopec nové zábavy. Tak Vám přeji abyste si FT užili a prožili při jeho hraní spoustu zábavy ať už v při hraní kampaně nebo třeba při LAN hře a hře na Battle.netu.

 

 

 

   

Statistika přístupů

BonusWeb.cz

Copyright WarCraft.BonusWeb.cz | Hostings by BonusWeb.cz | Design by David Král | All rights reserved